Breaking News

wtorek, 4 stycznia 2011

Potrzebujesz instrukcji zapisu konkretnych znaków? Od dziś problem rozwiązany.

Brakuje Ci instrukcji jak zapisać konkretny znak, kreska po kresce?
Takiej instrukcji?:Twój problem właśnie się rozwiązał. Wejdź na stronę Hanlexon Chinese - Create Your Own Worksheets and Homework. Już na stronie głównej możesz w ułamku kilku sekund stworzyć arkusz do nauki pisania chińskich znaków. Wystarczy wpisać interesujące Cię znaki i przycisnąć "Create Worksheet".  
Jeśli nie wiesz jak napisać przy użyciu klawiatury interesujący Cię znak i nie masz zainstalowanej na komputerze żadnej aplikacji,  za pomocą Chinese Input Method Editor odszukaj dany znak. Zacznij od wpisywania liter wg. pinyin,  po prawej stronie pojawi się lista znaków mu odpowiadających. Następnie skopiuj znak i wklej na stronę Hanlexon Chinese. Tak wygląda przykładowy arkusz:

Utworzony arkusz możesz wydrukować. Nie możesz jednak zapisać go w formie pliku na dysku.

Jeśli zdecydujesz się na darmową rejestrację na stronie, uzyskasz dostęp do większej ilości funkcji. Będziesz mógł zapisywać swoje arkusze, dzielić się nimi z innymi użytkownikami tej strony. Będziesz miał także możliwość utworzenia fiszek - po dodaniu znaków, system automatycznie utworzy fiszki podając ich angielskie znaczenie oraz animowany zapis.
Nieocenione narzędzie, prawda?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...